Complete Revitalens – płyn do czyszczenia soczewek

Znakomite właściwości czyszczące zapewniają długotrwały komfort noszenia soczewek ACUVUE®

Znakomite właściwości oczyszczające zapewniają ostrość widzenia i komfort.

Procent usunięcia osadów z powierzchni soczewek ACUVUE® przy użyciu COMPLETE® RevitaLens MPDS .

Udowodniona biokompatybilność.

Przed kontaktem z komórkami nabłonkowymi oraz przed oceną poziomu cytotoksyczności soczewki ACUVUE® Oasys byty przez 7 dni moczone w płynie MPS (płyn był zmieniany co 24 godziny).

Kolejne badanie wykazało niewystępowanie przebarwienia rogówki spowodowanego stosowaniem płynu (SICS) podczas używania ACUVUE® Advance i COMPLETE® RevitaLens MPDS. Z pełnym przekonaniem mogą więc Państwo zalecać swoim pacjentom dezynfekcję o jakości porównywalnej z płynem na bazie nadtlenku wodoru!’

Całodniowy komfort noszenia zaspokaja potrzeby klientów

Trzymiesięczne badanie z zastosowaniem podwójnie ślepej próby wykazało stałe, skuteczne działanie COMPLETE® RevitaLens MPDS podczas stosowania różnych soczewek, w tym ACUVUE® Acvance i ACUVUE®2 .

Wybór odpowiednich soczewek gwarancją dezynfekcji o jakości porównywalnej z płynem na bazie nadtlenku wodoru

  • Znakomite czyszczenie ma kluczowe znaczenie dla zadowolenia z noszenia soczewek kontaktowych nawet najlepszych marek.
  • Wybór odpowiedniego połączenia soczewek i płynu ma decydujące znaczenie dla maksymalizacji korzyści płynących z noszenia soczewek kontaktowych.

Dezynfekcja o jakości porównywalnej z płynem na bazie nadtlenku wodoru

Podwójne działanie dezynfekujące połikwanternium-1 i aleksydyny wzmacnia obecność EDTA i kwasu borowego, co gwarantuje dezynfekcję o jakości porównywalnej z płynem na bazie nadtlenku wodoru.

Ostrość widzenia

Ponad 87% badanych oceniło, że COMPLETE® RevitaLens MPDS skuteczniej czyści soczewki, zapewnia ostrość widzenia oraz gwarantuje lepszy komfort pod koniec dnia w porównaniu do dotychczas stosowanego płynu.