Kaleos

Kaleos na nowo odkrywa koncepcję współczesnych okularów, łącząc design, modę i luksus.

Kaleos: hiszpańska marka okularów z charakterem.

Kaleos to marka okularów korekcyjnych i przeciwsłonecznych pochodząca z Barcelony, która łączy nowoczesny design z funkcjonalnością i osobowością. Założona w 2013 roku przez Joanę Bonet i jej męża Jaime Ferrera, Kaleos oferuje unikalne i oryginalne kreacje, które podążają za trendami mody, ale także nadają własny styl dzięki konkretnym liniom i jasnym kolorom.

Okulary Kaleos są wykonane z wysokiej jakości materiałów, takich jak tytan, acetat czy stal nierdzewna. Ich oprawki są lekkie, wygodne i trwałe. Ich soczewki zapewniają ochronę przed promieniowaniem UV i redukują odblaski. Okulary Kaleos są dostępne w różnych kształtach i rozmiarach, które pasują do różnych typów twarzy.

Okulary Kaleos to idealny wybór dla osób, które szukają niebanalnego wzornictwa i kolorystyki oraz chcą wyrazić swój charakter i osobowość poprzez akcesoria. Okulary Kaleos sprawią, że poczujesz się pewnie i stylowo w każdej sytuacji.

Moda, innowacyjność i jakość to wartości, które inspirują i kierują Kaleos.

Dzięki swojemu bogatemu doświadczeniu w modzie, dyrektor kreatywna Claudia Brotons wnosi wiedzę, intuicję i „savoir faire”, które reprezentuje luksusowa marka, taka jak Kaleos. Zespół inżynierów Kaleos Studio, pod jej przewodnictwem, we współpracy z wiodącymi światowymi producentami, projektuje elementy, zespoły, unikalne materiały na oprawki i ekskluzywne kolory soczewek dla marki.

Co sześć miesięcy Claudia dokonuje twórczego i logistycznego cudu, wprowadzając na rynek nową kolekcję zaskakujących, eklektycznych projektów, wyznaczając trendy i wykraczając poza z góry przyjęte wyobrażenia o stylu. Wyjątkowe okulary, które łączą współczesny smak z funkcjonalnością; składane i formowane ręcznie.

Kaleos można znaleźć w wybranych sklepach optycznych i sklepach koncepcyjnych z modą w ponad 20 krajach.

Memory Titanium - KALEOS

KALEOS wprowadził na rynek Memory Titanium. Wykonany z elastycznego tytanu, jest to nowy materiał, który pozwala ramie zawsze wracać do swojej początkowej pozycji w idealnym stanie.

Oprawka staje się wyjątkowo wygodna w noszeniu, ponieważ tytan w zausznikach i mostek nosowy łatwo dopasowują się do każdej twarzy.

8 nowych modeli w 5 różnych kolorach. Dostępnych jest 40 różnych opcji. Wysoce elastyczny Tytan o ekstremalnej trwałości.

Lekkie i trwałe z maksymalną elastycznością.

Tego typu ramki są tworzone z myślą o najbardziej aktywnych użytkownikach, którzy są zawsze w ruchu. Dla tych, którzy nigdy się nie zatrzymują i potrzebują okularów na co dzień aby towarzyszyły ich aktywnemu trybowi życia. Memory Titanium sprawia, że rama zawsze wraca do swojego pierwotnego położenia, w idealnym stanie.

KALEOS oferuje szeroki wybór oprawek, z którymi każdy może się identyfikować, od ponadczasowych klasyków po nowoczesne, ekstrawaganckie projekty.

Sprawdź katalog opraw KALEOS.


Wybierz oprawki Kaleos w różnych kolorach, które odpowiadają Twojemu stylowi lub wybierz okulary przeciwsłoneczne.

 
 
 

Okulary korekcyjne Kaleos są wyrobem medycznym służącym do korygowania wad wzroku.
Reklama prowadzona jest przez: Blick-Punkt Henryk Makowski.
Producent: KALEOS EYEHUNTERS S.L.