KODAK

Zapraszamy do zakupów

Sprawdź katalog okularów Kodak.
Kliknij tutaj >>

Kodak, został założony w 1888r.
Było to naprawdę udane dzięki
wprowadzeniu filmu ciętego na
rynek, który zastąpił szklane płyty.

Jego motto w tym czasie dość dobrze
opisuje jego propozycję wartości:


“Naciśnij przycisk,
my zajmiemy się resztą

George Eastman

Koncepcja

 


Najlepsi fotografowie, artyści i
filmowcy używali filmów Kodaka
i aparatów Kodak.Kodak jest częścią historii
ostatniego stulecia. Pamiętasz jedną chwilę
swojego życia, był tam Kodak.Obecnie Kodak stawia na nowe obszary,
aby dostosować się do świata cyfrowego i technologicznego.
Mini kolekcje Kodak

Dla każdego jest kolekcja!Składany zawias sprężynowy w okularach.

Kodak zbudował wiele składanych kamer w całej swojej historii. Zastosowano tę technikę, aby stworzyć nowy sprężynowy zawias w oprawkach Kodak'a inspirowany składaną kamerą. Ten składany zawias sprężynowy jest bardziej odporny niż większość zawiasów sprężynowych na rynku, a także bardziej elastyczny.Tip hole w oprawkach

Okrągłe kształty są zawsze użyte w kamerach jako wizjery, obiektywy, przyciski... Tego rozpoznanego kształtu użyto na końcach ramek w okularach Kodak symulując obiektyw aparatu.


Zawias 180º - Okulary Kodak

Nie ma lepszego uczucia niż otwarcie tylnej obudowy aparatu i zobaczenie, że film się skończył. Nadszedł czas, aby opracować i zobaczyć wszystkie nasze zdjęcia! Widzieliśmy, że ten mechanizm może spowodować powstanie trwałych zauszników w oprawkach Kodak, które mogą się otworzyć o 180º.


Nylonowe oprawki

Wizjer jest niezbędnym elementem aparatu, który umożliwia podgląd sceny i tworzenie kompozycji. Nasze okulary Kodak czerpią inspirację żeby złożyć hołd temu dziełu. Z tego powodu zastosowaliśmy materiał nylonowy na przedniej części niektórych opraw aby osiągnąć przezroczyste wrażenie.


Czarne i złote materiały

Mieszane materiały w aparatach fotograficznych sprawiły, że stały się one efektowne i piękne na zewnątrz. Aby przekazać te wrażenia w naszych okularach Kodak, opracowaliśmy tytanową i podwójną warstwę metalowej oprawki w czarnym i matowym złocie, aby uzyskać wrażenie toczenia pierścieni ostrości.Główne atuty okularów Kodak

 

Nie ma nic lepszego niż czuć się lżej na każdym kroku..

Lekkie oprawki, skaczą wysoko!