Zapraszamy do zakupów

Sprawdź katalog opraw Minions.
Kliknij Tutaj >>

Okulary Minions

Kolekcja okularów Minions przenosi nas do świata marki, która poprzez swoich bohaterów przekazuje wartości humoru, przyjaźni i przygody. Te modele, które są przeznaczone dla dziewcząt i chłopców w wieku od 3 do 6 lat, są zabawne i wesołe.

Historia

Od zarania dziejów Minionki próbowały związać się z największym złoczyńcą na świecie. Skupili się na Gru, cynicznym super-złoczyńcy z super gadżetami. Pewnego dnia spotyka trzy urocze dziewczynki, w szczególności Agnès, fankę jednorożców, która odmieni jego życie… Les Minions po raz pierwszy pojawił się w filmie animowanym Despicable Me (2010), następnie w jego sequelu Despicable Me 2 (2013), The Minions (2015) i wreszcie w 3 części sagi Despicable Me 3 (2017). Od tego czasu dzieci na całym świecie poznały te postacie, z których każda ma dobrze zdefiniowaną osobowość i nigdy nie przestaje przeżywać przygód tak niesamowitych, jak i zabawnych i błyskotliwych.

„ZABAWNA MARKA, KTÓRA PRZEKAZUJE WARTOŚCI HUMORU, PRZYJAŹNI I PRZYGODY”
  • Minions slider 5
  • Minions slider 4
  • Minions slider 3
  • Minions slider 2
  • Minions slider

Okulary o konstrukcji przyciągającej wzrok naszych pociech. Idealni towarzysze zabaw dla Twoich małych Minionków, niezależnie od tego, czy psują w domu, czy w szkole. Bardzo wygodne, aby nosić je przez cały dzień. Fani Minionków niechętnie będą je zdejmować.

Okulary korekcyjne Minions są wyrobem medycznym służącym do korygowania wad wzroku.
Reklama prowadzona jest przez: Blick-Punkt Henryk Makowski.
Producent: Opal Demetz.