Wobec rozprzestrzeniania się koronawirusa (COVID-19), najważniejsze dla nas pozostaje dobro naszych pacjentów, specjalistów-partnerów i pracowników. Będziemy pomagać Wam na wszelkie możliwe sposoby.

Uważnie i na bieżąco śledzimy rozwój sytuacji. Popieramy wytyczne ogłoszone przez osoby odpowiedzialne za ochronę zdrowia publicznego mające na celu zapobieganie rozprzestrzenianiu się koronawirusa (COVID-19), które nakazują unikanie dotykania twarzy i oczu.

Soczewki kontaktowe można stosować w sposób bezpieczny jednocześnie zapobiegając ich potencjalnemu zanieczyszczeniu, o ile będziemy prawidłowo stosować się do zasad pielęgnacji. Obejmują one dokładne umycie, opłukanie i osuszenie dłoni przed zakładaniem lub zdejmowaniem soczewek kontaktowych oraz po tych czynnościach.


OCHRONA PRZED INFEKCJAMI.

Zarówno dla użytkowników soczewek jednodniowych jak i soczewek planowej wymiany, zachowanie odpowiednich zasad higieny ma nadal ogromne znaczenie.

Przed zakładaniem lub zdejmowaniem soczewek kontaktowych, należy umyć ręce mydłem antybakteryjnym i wodą.
Oficjalne wytyczne Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) można znaleźć tutaj.


ACUVUE® jest znakiem towarowym firmy Johnson & Johnson Poland Sp. z o.o., ul. Iłżecka 24, 02-135 Warszawa, Polska. 2020. BP/2020/06/9616

Soczewki kontaktowe ACUVUE® przeznaczone są do korekcji zdrowych oczu.
Reklama prowadzona jest przez: Blick-Punkt Henryk Makowski.
Producent: Johnson & Johnson Vision Care, Inc.