Okulary marki Eco to doskonały wybór dla osób świadomych ekologii i dbających o swój styl.

Społeczna odpowiedzialność

Marka Eco istnieje od 2009 roku. Eco jest pierwszą na świecie marką optyczną zrównoważonego rozwoju. Wciąż się uczymy. Ponieważ dla nas zrównoważony rozwój polega na ciągłym dążeniu do poprawy.

ECO, co jest skrótem od "Earth Conscious Optics", poświęca się odpowiedzialności społecznej i zrównoważonemu rozwojowi nie tylko w produkcji swoich okularów, ale także we wspieraniu przyjaznych środowisku inicjatyw na całym świecie. Razem z Trees for the Future i "One Frame One Tree", ECO pomaga sadzić drzewa i zmieniać życie rolników w Kamerunie. ECO sponsoruje również program recyklingu okularów. Opakowanie podwójnego użytku pozwala użytkownikom na oddanie nieużywanych okularów poprzez wysłanie tych oprawek do centrów zbiórki w opakowaniu, które było dołączone do ich nowych okularów. Takie okulary z recyklingu pomagają potrzebującym dorosłym i dzieciom, które nie mają dostępu do odpowiedniej opieki okulistycznej.

 Marka Eco należy do firmy MODO , która jest liderem w produkcji okularów ekologicznych i społecznie odpowiedzialnych. 

Okulary ECO

Zobacz najnowszą kolekcję okularów korekcyjnych Eco i wybierz oprawki dla siebie.

Rodzina Eco

Eco to wyrażanie siebie i dobre samopoczucie we własnej skórze. Należymy do pokolenia, które z zadowoleniem przyjmuje pozytywne zmiany, pozostając otwartymi i ciekawymi. Razem możemy dokonać wielkiej zmiany, to naprawdę takie proste.

Stan umysłu

Wszystkie duże zmiany przychodzą w postaci wielu małych. Staramy się być pokorni i robić wszystko, co w naszej mocy, zawsze dążąc do poprawy. Ponieważ wierzymy, że możemy dokonać pozytywnej zmiany, krok po kroku.

3,3 miliona drzew
jedna oprawka, jedno drzewo

Smukłe, modne okulary ECO są wykonane z materiałów pochodzących z recyklingu i bioproduktów jako część zobowiązania marki do zrównoważonego rozwoju.

Za każdą zakupioną ramę Eco sadzi jedno drzewo w ramach programu „Jedna oprawka, jedno drzewo”. Wspólnie z klientami, sprzedawcami detalicznymi i organizacją pozarządową Trees for the Future posadzono już zdumiewającą liczbę 3,3 miliona drzew. 

Współpracujemy z Trees for the Future, organizacją pozarządową, która kształci drobnych rolników w zakresie stosowania agroleśnictwa i permakultury. Ich metoda nazywa się podejściem Forest Garden. Sadzenie drzew zapewnia rodzinom coś więcej niż tylko żywność. Zapewnia dochody, wzmacnia pozycję, jedność, przywództwo, edukację, a nawet ratuje życie. 

30 ton plastiku wyłowionych z oceanu 

Połączyliśmy siły z Waste Free Oceans, organizacją pozarządową, która współpracuje z lokalnymi rybakami, którzy zbierają zużyte plastikowe sieci rybackie, liny i włoki z oceanu. Wszystkie ramy Eco Ocean są tworzone z przetworzonych tworzyw sztucznych pochodzących z oceanów. Ponieważ nie ma miejsca na plastik w oceanie! 

Okulary przeciwsłoneczne ECO

Zobacz najnowszą kolekcję okularów przeciwsłonecznych Eco i wybierz oprawki dla siebie.

Okulary ECO dla mężczyzn i kobiet

Przejrzyj kolekcję autentycznych okularów ECO dla mężczyzn i kobiet, aby znaleźć przyjazne dla środowiska oprawki w modnych stylach. Te designerskie okulary nie tylko wyglądają dobrze - one rzeczywiście robią coś dobrego dla planety.

Okulary marki Eco mają wiele zalet, takich jak:

  • są lekkie i wygodne w noszeniu
  • są trwałe i odporne na uszkodzenia
  • są stylowe i pasują do różnych stylizacji
  • są ekologiczne i wspierają ochronę przyrody
  • są bezpieczne i nie powodują alergii ani podrażnień

Style oprawek okularów ECO

Odkryj stylowe oprawki w różnych kształtach w kolekcji okularów ECO dla kobiet i mężczyzn. Klasyczne aviatory, podkreślone przez elegancki, nowoczesny podwójny mostek występują obok inspirowanych retro oprawek typu cat-eye. W kolekcji znajdziesz oprawki okrągłe, owalne, prostokątne  i kwadratowe, dopasowane do każdego kształtu twarzy.

Te designerskie okulary posiadają kolory, od stonowanych odcieni brązu, granatowego i szarości do żywej fuschii, czerwieni i turkusu. Dwutonowe kolory, matowe wykończenia i metalowe akcenty na przedniej części oprawek i zausznikach dodają wizualnej atrakcyjności. Docenisz jakość i styl w każdej parze oprawek ECO dla mężczyzn i kobiet.

Recykling i olej rycynowy

Mężczyźni i kobiety, którzy chcą wyjątkowych okularów, które współgrają ze środowiskiem, znajdą je w kolekcji opraw ECO. ECO to jedyna marka okularów wykonana w 95% z materiałów pochodzących z recyklingu (kolekcja Recycled) lub w 63% z materiałów pochodzenia biologicznego (kolekcja Biobased) – a ponadto sadzi drzewo za każdą sprzedaną oprawkę (obecnie 1,4 miliona drzew w Kamerunie).

Kolekcja Eco Recycled oferuje oprawki wykonane z metalu lub tworzywa sztucznego pochodzącego z recyklingu butelek pet. Oprawki te mają klasyczny design i stonowane kolory, a także certyfikat UL Environment . Oprawki te są sprzedawane w opakowaniach biodegradowalnych.

Oprawki Biobased wykonane są w 63% z bioplastiku pochodzącego z oleju rycynowegoo, który zmniejsza zużycie paliw kopalnych w produkcji okularów. Rama dzięki wykonaniu z oleju rycynowego jest lekka, wygodna i trwała. Olej rycynowy jest to alternatywa dla polimerów na bazie ropy naftowej. Oprawki te mają nowoczesny design i żywe kolory, a także certyfikat USDA Organic . Oprawki te są również sprzedawane w opakowaniach z recyklingu.

Kolekcje okularów słonecznych Eco:

  • Z recyklingu - wykonane z materiałów odnawialnych lub pochodzących z recyklingu.
  • Ocean - oprawki stworzone z recyklingu tworzyw sztucznych pochodzących z oceanów, zebranych przez rybaków i lokalne społeczności. Ponieważ w oceanie nie ma miejsca na plastik.
  • Biobased - oprawki wykonane przy użyciu oleju rycynowego, dzięki czemu są lekkie, wygodne i trwałe. Materiał jest nawet zatwierdzony przez USDA jako roślinny, przyjazny dla środowiska składnik.
  • Bio octan - oprawki wykonane z biooctanu, stworzonego z naturalnej bawełny i miazgi drzewnej o tym samym wyglądzie i dotyku zwykłego octanu, ale bez ftalanów! Są biodegradowalne.

Okulary korekcyjne Eco są wyrobem medycznym służącym do korygowania wad wzroku.
Reklama prowadzona jest przez: Blick-Punkt Henryk Makowski.
Producent: MODO Eyewear Srl.