Gf Ferre Dzisiaj

Niektóre marki mają tę inspirującą cechę, która pozwala im zmieniać oblicze na przestrzeni czasu.

Marka Ferre na nowo ugruntowała swoją pozycję w świecie mody.

Firma Young4U z siedzibą w Dubaju, którą zainspirowały wartości marki, została nowym licencjobiorcą odpowiedzialnym za globalną ekspansję kolekcji produktów optycznych marki GF Ferré Eyewear.

Young4U zawsze uważnie śledzi trendy i kwestie praktyczne, a ponadto ma fachową wiedzę, doświadczenie, organizację i gotowość, aby sprostać wszelkim wymaganiom.

Young4U współpracuje z uznanymi włoskimi projektantami, aby nasza kolekcja okularów z powodzeniem wyrażała ducha marki i była uhonorowaniem dziedzictwa Ferré.

Koncepcja marki GF Ferre

  • Gianfranco Ferré uznawany jest za minimalistę i modernistę.
  • Przy bliższym przyjrzeniu się można zauważyć, że w kolekcjach wiele się dzieje, elementy pozornie niewidoczne na pierwszy rzut oka urzekają i dodają piękna pracom projektanta.
  • Detale i złożoność projektów potęgują aurę tajemniczości otaczającą jego dzieła.
  • Nie chodzi tu o „mniej znaczy więcej”; podsumowanie kreacji Gianfranco Ferré to „więcej, choć pozornie mniej”.

Okulary Gianfranco Ferre

Okulary GF Ferré łączą nowoczesną stylistykę i klasę.

Kolekcja Eyewear stanowi przykład idealnej równowagi pomiędzy innowacją, designem i funkcjonalnością oraz oferuje szeroki wybór oprawek i okularów przeciwsłonecznych.

Nowa kolekcja okularów GF Ferré to połączenie energicznego, modnego charakteru marki GF i stylu jednej z najbardziej prestiżowych marek na rynku produktów luksusowych.

GIANFRANCO FERRE OKULARY