gianfranco-ferre

Seria o nieco bardziej młodzieżowym charakterze, PRET-A-FERRE, to podsumowanie współczesnego i wszechstronnego ducha pokolenia miłośników miast. Świeże wzornictwo, modne kształty i detale sugerują beztroskie podejście do życia, w którym kolor odgrywa istotną rolę.

KOLEKCJA „WSPÓŁCZESNE RETRO” GIANFRANCO FERRE
W kategorii WSPÓŁCZESNE RETRO wpływy stylu retro współistnieją z nowoczesną estetyką. Trendy z przeszłości są ciągłym źródłem inspiracji. Bazując na wspomnieniach i tradycji, wzornictwo na nowo odkrywa prostotę kształtów, które we współczesnym charakterze zawierają nutę stylu retro.

KOLEKCJA „STYLOWE DETALE” GIANFRANCO FERRE
Styl ma dla marek modowych zasadnicze znaczenie, a seria STYLOWE DETALE to uhonorowanie funkcjonalnej elegancji Mistrza. W tych modelach geometryczne podejście do wzornictwa bierze górę nad zdobieniami, a architektoniczne detale i elementy graficzne to ukłon w stronę studiów, jakie ukończył Gianfranco Ferré, czyli architektury.

KOLEKCJA „ESENCJA LUKSUSU” GIANFRANCO FERRE
ESENCJA LUKSUSU to celebracja związku pomiędzy luksusem a designem, wprowadzająca bardziej drogocenne detale, które w kolekcji męskiej odzwierciedlają poczucie klasycznej elegancji, a w modelach damskich prezentują wyrafinowaną klasę i efektowny styl.